O nas

Jesteśmy grupą pasjonatów, wywodzących się z rynku techniki grzewczej. Nasz zespół tworzą ludzie posiadający wieloletnie doświadczenie w tej branży, zdobyte u największych producentów grzejników - zarówno na szczeblu produkcyjnym jak i  handlowym.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu na liniach produkcyjnych, jesteśmy w pełni świadomi wszelkich zalet ale też i wad, jakie posiadać mogą grzejniki. Swoją wiedzę wykorzystujemy do wyboru tylko najlepszych producentów i grzejników - w naszym sklepie sprzedajemy więc produkty, cieszące się najlepszą opinią głównie wśród wymagających klientów.

Staramy się, aby nasz asortyment odróżniał się od tego, co można znaleźć w każdym innym sklepie. Doświadczenie zdobyte na szczeblu handlowym pozwala nam lepiej rozumieć potrzeby klientów szukających grzejników. Właściciele nowych domów i nowych mieszkań to największa grupa naszych klientów. Zaliczają się do nich również osoby chcące wymienić starsze grzejniki na nowe modele. Dla każdej z tych grup mamy specjalną ofertę, przewidującą zniżki przy większych zakupach.

 

Serwis Centrumgrzejniki.pl należy do grupy Nutrafit.

Nutrafit Mariusz Majewski
NIP: 534-213-52-89 • REGON: 141477840

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podane ceny są cenami brutto