Regulamin i warunki użytkowania

 

GWARANCJA

Produkty oferowane w naszym sklepie objęte są pełnowartościową gwarancją. Jej długość zależna jest od producenta. W przypadku reklamacji należy ją zgłosić do nas, przesyłając:

-opis problemu

-zdjęcie widocznej wady grzejnika

-datę i szczegóły zakupu

-dane klienta

 

W zależności od wybranego producenta i zakupionego modelu, reklamacja zostanie zrealizowana poprzez naprawę grzejnika lub jego wymianę na nowy model. Od tych samych czynników zależy czas realizacji reklamacji, wynosząc od 4 dni (od momentu przesłania zdjęcia i danych) do 3 tygodni(w przypadku konieczności wyprodukowania kolejnego egzemplarza).

 

ZWROTY

Większość z grzejników dostępnych w naszym sklepie to grzejniki dekoracyjne. Produkowane są na zamówienie, gdyż posiadanie w stałej sprzedaży wszystkich możliwych wersji rozmiarowych i kolorystycznych nie byłoby możliwe. W związku z powyższym kupujący powinien upewnić się przed dokonaniem zakupu, że dany grzejnik jest tym jaki chce posiadać u siebie. Zwrotowi podlegają jedynie te produkty, które uległy uszkodzeniu lub posiadają wady użytkowe czy też wizualne. Grzejnik wykonany pod konkretnego klienta, zgodnie z zaakceptowanym przez niego opisem i zdjęciem dostępnym na naszych stronach(lub też uzgodnionym inną drogą z naszym sklepem), nie podlega zwrotowi. Zwrotowi podlegać mogą jedynie grzejniki produkowane seryjnie, nie posiadające znamion użytkowania/montażu. Zakup grzejnika poprzez stronę internetową naszego sklepu, tożsamy jest z akceptacją cech i wyglądu grzejnika, jaki ma zostać wykonany.wysyłka

Grzejniki wysyłane są zazwyczaj kurierem. Zapakowane są w szczelne opakowanie, wzmocnione w razie potrzeby dodatkowymi elementami, chroniącymi przed potencjalnym uszkodzeniem. Korzystamy z usług sprawdzonych kurierów, gwarantujących bezpieczny transport. Grzejniki o wymiarach powżyej 2 metrów lub też zawierające elementy kruche(szkło,lustra) dostarczane są własnym transportem.

W zależności od producenta i modelu grzejnika, czas oczekiwania będzie różny. Szczegóły znaleźć można w informacji zawartej w opisie poszczególnych grzejników. Przez cały czas oczekiwania na dostawę, klient jest na bieżąco informowany o postępach w pracy. Grzejniki dostarczane są po uprzednim kontakcie  z klientem i poinformowaniu go o dostawie w danym dniu.

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podane ceny są cenami brutto