Wysyłka i zwroty

wysyłka

Grzejniki wysyłane są zazwyczaj kurierem. Zapakowane są w szczelne opakowanie, wzmocnione w razie potrzeby dodatkowymi elementami, chroniącymi przed potencjalnym uszkodzeniem. Korzystamy z usług sprawdzonych kurierów, gwarantujących bezpieczny transport. Grzejniki o wymiarach powżyej 2 metrów lub też zawierające elementy kruche(szkło,lustra) dostarczane są własnym transportem.

W zależności od producenta i modelu grzejnika, czas oczekiwania będzie różny. Szczegóły znaleźć można w informacji zawartej w opisie poszczególnych grzejników. Przez cały czas oczekiwania na dostawę, klient jest na bieżąco informowany o postępach w pracy. Grzejniki dostarczane są po uprzednim kontakcie  z klientem i poinformowaniu go o dostawie w danym dniu.

ZWROTY

Większość z grzejników dostępnych w naszym sklepie to grzejniki dekoracyjne. Produkowane są na zamówienie, gdyż posiadanie w stałej sprzedaży wszystkich możliwych wersji rozmiarowych i kolorystycznych nie byłoby możliwe. W związku z powyższym kupujący powinien upewnić się przed dokonaniem zakupu, że dany grzejnik jest tym jaki chce posiadać u siebie. Zwrotowi podlegają jedynie te produkty, które uległy uszkodzeniu lub posiadają wady użytkowe czy też wizualne.

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podane ceny są cenami brutto